Ekipa analitičara 

Naša veoma kompleksna, brojna i obučena ekipa analitičara jedan je od glavnih razloga naših redovitih golemih uspjeha u tečajnom klađenju. Vjerujemo da svaki kladioničar koji želi biti dugoročno uspješan i želi računati na stabilne prihode trebao bi se oslanjati o solidnu profesionalnu ekipu. Kladionice, naime, također ne kreiraju tečajeve i prognoze za utakmice u jednom čovjeku. Misliti da možemo dugoročno ostvarivati dobit od klađenja i u stilu „one-man-show“ u najmanju je ruku vrlo kratkovidno. 

Pogledajte našu ekipu i uvjerite se zahvaljujući kome s nama dobivate!

VEDSTVO EKIPE ANALITIČARA 

Jakub
Direktor ekipe analitičara
Domagoj@okoklade.com

Glavni analizatori

Roko
Glavni analitičar za nogomet
Roko@okoklade.com
Jurica
Glavni analitičar za tenis
@okoklade.com
Benjamin
Glavni analitičar za hokej
Benjamin@okoklade.com
Karlo
Glavni analitičar za borilačke sportove
Karlo@okoklade.com

Stručnjaci za suradnju

Vedran
Stručnjaci za borilačke sportove
Vedran@okoklade.com
Goran
Analitičar za nogomet
Goran@okoklade.com
Josip
Analitičari za hokej
Josip@okoklade.com
Davor
Analitičar za tenis
Davor@okoklade.com

O tvrtci 

Glavni cilj i misija tvrtke OK OKLADE je uz pomoć što više (ne samo) kladioničara osigurati što veći pasivni prihod putem sportskog tečajnog klađenja. Naš cilj postižemo prije svega zahvaljujući razrađenim strategijama, kompleksnoj ekipi i golemom know-how u svijetu tečajnog klađenja.